Бъдете с нас и във facebook :)
Още новини :)

Новини:

07.09.2010г.
Отложеният мач от 1кръг ще бъде изигран на по-късен етап през сезона.Първият ни мач ще бъде в събота-11.09 от 17.00 срещу Левски Чепинци

В предпоследния ден от изтеклата седмица един от двата футболни клуба в град Нови ИскърФК “Нови Искър 2005” изигра на стадиона в кв.”Кумарица” контрола срещу отбора на ФК “Ком”(Годеч).

ФК "Нови Искър 2005" - ФК "Ком"(Годеч) 4:2

Срещата започна доста вяло, като в началото на мача футболистите на “Ком” печелеха битките на терена и до средата на първото полувреме вече водеха с 2:0.

Въпреки, че 11-те избраници на треньора на ФК “Нови Искър 2005” Хр.Георгиев, стояха през втората част на 1-то полувреме по-добре от съперника си, вследствие на индивидуални и колективни грешки, отборът не успя да вкара гол през първите 45 минути.

През второто полувреме обаче ФК “Нови Искър 2005” доминираше като цяло на терена и чрез 2 бързи гола на Валентин Венелинов, 1 гол на Кристиян Иващук и победен гол на новия нападател в отбора Марио Кръстев (привлечен от “Конелиано”-с.Герман), футболистите от нашия град се наложиха безапелационно с 4:2 над “Ком”(Годеч).

В сряда (25.08.) отново на стадиона в кв.”Кумарица” ФК “Нови Искър 2005” ще бъде домакин и на контрола с ФК “Левски”-с.Чепинци.

А ето и програмата за 1-ия кръг от започващото на 4-ти септември т.г. футболно първенство в Софийската регионална група “Север”, в която през този сезон ще се състезават 2 футболни клуба от град Нови ИскърФК “Нови Искър 2005”(с президент Георги Георгиев-Джони) и ФК “Нови Искър”, с председател на УС Борислав Стоименов.

Програма за 1-ви кръг в Софийска регионална футболна група “Север” – 2010/2011 г.: